Пенал Токіо 1Д виконаний із ДСП, товщиною 16 мм. Пенал містить одне закрите відділення із чотирма полицями. Компактна модель зручна у використанні і здатна вмістити достатню кількість речей, предметів побуту та одягу. Такий пенал чудово впишеться у простір кімнати та не займе багато місця.
Розміри:
Ширина ― 555 мм
Глибина ― 585 мм
Висота ― 2135 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Висота | 2135 мм |
| Глибина | 585 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Колір | Венге темний |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13516 |
| Тип | Стелажі |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 360 ₴



