Туалетний столик Токіо 2Ш виконаний із ДСП, товщиною 16 мм. Туалетний столик містить два висувні ящики, які підійдуть для зберігання туалетного приладдя, і простору стільницю, яка забезпечить місце для аксесуарів і виступить у ролі досить зручного столу для нанесення косметики та створення неповторного образу. Така модель відрізняється місткістю та компактністю, і ідеально підійде для невеликої спальні.
Розміри:
Довжина ― 1026 мм.
Ширина ― 440 мм
Висота ― 930 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13518 |
| Висота | 93 см |
| Глибина | 44 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість відкритих полиць | Немає |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | ДСП, вставки штучна шкіра |
| Наявність дзеркала | Немає |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 102,6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 353 ₴


