Туалетний столик Токіо 1Д+4Ш виконаний із ДСП, товщиною 16 мм. Туалетний столик містить чотири висувні ящики, одне закрите відділення з полицею та одну відкриту полицю під стільницею. Зручна та естетична модель, яка розмістить косметичні та туалетні приладдя, а також предмети особистого користування. Такий туалетний столик не займе зайвого простору та забезпечить комфортне нанесення макіяжу та створення зачіски.
Розміри:
Довжина ― 1370 мм.
Ширина ― 440 мм
Висота ― 800 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13519 |
| Висота | 80 см |
| Глибина | 44 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей фасаду | 1 |
| Кількість відкритих полиць | 1 |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | ДСП, вставки штучна шкіра |
| Наявність дзеркала | Немає |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 137 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 495 ₴




