Шафа розстібна Токіо 2Д виконана з ДСП, товщиною 16 мм. Шафа містить дві розстібні двері. Внутрішнє заповнення – штанга для одягу та полиця для речей над нею. Практична та красива модель, яка стане не лише місцем для зберігання речей, а й прикрасою кімнати.
Розміри:
Ширина - 1035 мм. Глибина - 585 мм. Висота - 2135 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13521 |
| Висота | 213,5 см |
| Глибина | 58,5 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 103,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 463 ₴



