Пенал Ламі 2Д1Ш_50 виконаний із ДСП, товщиною 16 мм. Пенал містить два закриті відділення з полицями, один висувний ящик і чотири відкриті ніші. Така модель стане незамінним предметом інтер'єру. При своїх компактних розмірах пенал має велику місткість, що дозволить зберігати білизну, одяг, предмети побуту та аксесуари.
Розміри:
Ширина ― 484 мм
Глибина ― 382 мм
Висота ― 1966 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Висота | 1966 мм |
| Глибина | 382 мм |
| Ширина | 484 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13550 |
| Тип | Стелажі |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 712 ₴







