Шафа розстібної Ламі 4Д виконана з ДСП, товщиною 16 мм. Шафа містить чотири розстібні двері, розташовані в два рівні по два двері. Внутрішнє наповнення верхнього відсіку штанга для одягу, нижнього – полиця для речей. Зручна модель для помешкання з невеликою площею. Така шафа стане прикрасою кімнати та раціонально організує зберігання речей та аксесуарів у кімнаті.
Розміри:
Ширина - 802 мм. Глибина - 552 мм. Висота - 1966 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13554 |
| Висота | 196,6 см |
| Глибина | 55,2 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 4 |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 80,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 795 ₴








