Шафа кутова Ламі 1Д виконана з ДСП, товщиною 16 мм. Шафа містить одну розпашну двері, за якою вгорі розташовується одна широка містка полиця, в лівій частині розміщені три вузькі полиці для речей, у правій - штанга для одягу. Така модель займе порожній кут у кімнаті і дозволить максимально використати внутрішній простір за рахунок свого вдалого внутрішнього наповнення.
Розміри:
Ширина - 919 мм. Глибина - 919 мм. Висота - 1966 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13555 |
| Висота | 196,6 см |
| Глибина | 91,9 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 1 |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 91,9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 055 ₴







