Шафа розстібна Гресс 3Д/3Ш виконана з ДСП, товщиною 16 мм. Шафа містить три розстібні двері, три зовнішні висувні ящики і два відділення. Лівий відсік представлений полицею для речей та штангою для одягу під нею, правий – трьома полицями. Така конструкція естетично доповнить кімнату та виконає своє функціональне значення.
Розміри:
Ширина - 1608 мм. Глибина - 550 мм. Висота - 1920 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13581 |
| Висота | 192 см |
| Глибина | 55 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 3 |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 160,8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 594 ₴



