
Комод для речей Меблі Сервіс Джорджія 2Д3Ш андерсон пайн
8 540 ₴
- В наявності
- Код: 13608
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод для речей Джорджія 2Д3Ш виконаний із ДСП, товщиною 16 мм. Комод містить три висувні ящики по центру і два закриті відділення, з полицею в кожному, з боків виробу. Він вміло розмістить одяг, аксесуари, білизну та побутові речі. Такий предмет меблів стане окрасою кімнати та стане її незамінною складовою.
Розміри:
Довжина ― 1967 мм.
Глибина ― 424 мм
Висота ― 880 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13608 |
| Тип | Комод |
| Висота | 88 см |
| Глибина | 42,4 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 3 |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 196,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 540 ₴


