
Комод-вітрина Меблі Сервіс Джорджія 3Д2В андерсон пайн
11 050 ₴
- В наявності
- Код: 13609
Комод-вітрина Джорджія 3Д2В виконаний із ДСП, товщиною 16 мм. Комод містить п'ять закритих відділень із дверцятами. Середнє відділення містить три вузькі полички, бічні відділення симетричні - верхні відсіки містять по одній полиці зі скла за засклені дверцята, нижні - по одній глухій полиці. Зручна конструкція, яка зможе розмістити велику кількість речей та предметів, та впишеться у будь-яке інтер'єрне рішення.
Розміри:
Довжина ― 1711 мм.
Глибина ― 376 мм
Висота ― 1424 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13609 |
| Тип | Комод |
| Висота | 142,4 см |
| Глибина | 37,6 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | Немає |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 171,1 см |
- Ціна: 11 050 ₴




