
Пенал-вітрина Меблі Сервіс Джорджія 1Д1В андерсон пайн
6 813 ₴
- В наявності
- Код: 13610
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал-вітрина Джорджія 1Д1В виконаний з ДСП, товщиною 16 мм. Пенал містить два відділення. Верхнє з яких має три скляні полиці за частково заскленими дверима, нижнє - одну полицю за глухими дверцятами. Такий пенал виконує як практичну, і естетичну функцію. Він надасть ефектне зберігання красивих та пам'ятних предметів, та надасть їм захист від зовнішнього впливу.
Розміри:
Ширина ― 816 мм
Глибина ― 376 мм
Висота ― 2048 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13610 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 2048 мм |
| Глибина | 376 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Матеріал полиць | Скло, ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 816 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 813 ₴

