
Тумба-комод Меблі Сервіс Ірис 2Д2Ш андерсон пайн/дуб золотий
5 194 ₴
- В наявності
- Код: 13648
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба-комод Меблі Сервіс Ірис 2Д2Ш виконаний із ДСП, товщиною 16 мм. Комод містить два висувні ящики і одне закрите відділення з двома дверцятами та полицею всередині. Він не тільки розмістить усі необхідні речі та предмети, але й наголосить на індивідуальному характері інтер'єру.
Розміри:
Довжина ― 934 мм.
Глибина ― 390 мм
Висота ― 887 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13648 |
| Тип | Комод |
| Висота | 88,7 см |
| Глибина | 39 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 93,4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 194 ₴


