
Надставка кутова Меблі Сервіс Іріс андерсон пайн/дуб золотий
3 256 ₴
- В наявності
- Код: 13653
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надставка кутова Меблі Сервіс Ірис виконана з ДСП, товщиною 16 мм. Надставка містить дві полиці за скляними дверцятами. У ній можна розмістити посуд та інші побутові предмети. Така конструкція збагатить обстановку та не займе багато місця в кімнаті.
Розміри:
Ширина - 558 мм.
Глибина - 558 мм.
Висота - 1089 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13653 |
| Висота | 108,9 см |
| Глибина | 55,8 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики по передоплаті 10% Доставка кур'єром по Києві. Отправка Нова Пошта по Украине |
| Кількість дверей | 1 |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 55,8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 256 ₴


