
Стіл журнальний Меблі Сервіс Іріс Андерсон пайн/Дуб золотий (13658)
2 612 ₴
- В наявності
- Код: 13658
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл журнальний Ірис виконаний із ДСП, товщиною 16 мм. Журнальний стіл містить додаткову полицю під стільницею, де можна розмістити книги, газети та інші необхідні предмети. Такий столик підійде для будь-якого приміщення, він практичний у використанні і вдало гармоніюватиметься з іншими предметами.
Розміри:
Довжина ― 1200 мм.
Глибина ― 660 мм
Висота ― 510 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13658 |
| Висота | 510 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Особливості | Полиця під стільницею |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Журнальний стіл |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 612 ₴


