
Пенал-вітрина Меблі Сервіс Ірис 1В2Ш андерсон пайн
6 358 ₴
- В наявності
- Код: 13675
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал-вітрина Ірис 1В2Ш виготовлений із ДСП товщиною 16 мм. Пенал містить одне відділення з трьома полицями за скляними дверцятами. Внизу виробу розташовані два висувні ящики. Подібна модель зможе розмістити гарний посуд, сувеніри, нагороди та інші красиві та пам'ятні речі. Така вітрина прикрасить приміщення та зробить інтер'єр стильним та затишним.
Розміри:
Ширина ― 703 мм
Глибина ― 430 мм
Висота ― 1976 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13675 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 1976 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 703 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 358 ₴

