
Шафа розстібна Меблі Сервіс Ірис 2Д андерсон пайн
8 048 ₴
- В наявності
- Код: 13681
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа розстібна Ірис 2Д виконана з ДСП, товщиною 16 мм. Шафа містить чотири розстібні двері. Внутрішнє наповнення верхнього відсіку – штанга для одягу, нижнього – закрита ніша з двома дверцятами. Така шафа призначена для розміщення необхідних речей та аксесуарів. Він стане доповненням інтер'єру та створить атмосферу спокою та затишку.
Розміри:
Ширина - 1009 мм. Глибина - 622 мм. Висота - 1976 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13681 |
| Висота | 197,6 см |
| Глибина | 62,2 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 4 |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 100,9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 048 ₴

