
Шафа розстібна Меблі Сервіс Іріс 3Д андерсон пайн
13 855 ₴
- В наявності
- Код: 13683
Шафа розстібна Ірис 3Д виконана з ДСП, товщиною 16 мм. Шафа містить п'ять дверей. Внутрішнє наповнення лівого відсіку – штанга для одягу, правого – три вузькі полиці. Середні дверцята такої конструкції мають дзеркальний фасад. Внизу шафи розташовані дві закриті ніші з боків і дві зовнішні висувні ящики по центру. Такий предмет меблів може бути використаний для зберігання одягу, аксесуарів, постільних речей, домашнього текстилю, предметів побуту та особистих речей. Він є достатньо містким і стане обов'язковим предметом обстановки кімнати.
Розміри:
Ширина - 1451 мм. Глибина - 622 мм. Висота - 1976 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13683 |
| Висота | 197,6 см |
| Глибина | 62,2 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 5 |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 145,1 см |
- Ціна: 13 855 ₴



