
Пенал-вітрина Меблі Сервіс Типс 1Д1В1Ш дуб самоа/білий
3 065 ₴
- В наявності
- Код: 13684
Пенал-вітрина Типс 1Д1В1Ш виконаний із ДСП, товщиною 16 мм. Пенал містить два відділення з полицями та один висувний ящик. Верхній відсік має частково засклені дверцята, за якими розташовані дві полиці, нижній відсік - одну полицю за глухими дверцятами. Вітрина стане значущим предметом меблів і розмістить колекції книг, фотографій, сувеніри, гарний посуд та пам'ятні речі. Такий предмет меблів додасть гармонії інтер'єру та органічно впишеться у простір кімнати.
Розміри:
Ширина ― 502 мм
Глибина ― 343 мм
Висота ― 1950 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Висота | 1950 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Ширина | 502 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13684 |
| Тип | Стелажі |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
- Ціна: 3 065 ₴

