
Комод для речей Меблі Сервіс Типс 2Д1Ш дуб самоа/білий
2 715 ₴
- В наявності
- Код: 13689
Комод для речей Типс 2Д1Ш виконаний із ДСП, товщиною 16 мм. Комод містить один висувний ящик і відділення з двома дверцятами та полицею за ними. Така модель підтримає загальний стиль приміщення і послужить для зберігання широкого спектру предметів, це може бути одяг, постільні речі, косметика, аксесуари, кухонне начиння та різні необхідні дрібниці. Комод привнесе затишок у приміщення та забезпечить комфортне зберігання речей.
Розміри:
Довжина ― 834 мм.
Глибина ― 343 мм
Висота ― 850 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13689 |
| Тип | Комод |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 34,3 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 83,4 см |
- Ціна: 2 715 ₴

