
Комод для речей Меблі Сервіс Типс 4Ш дуб самоа/білий
3 504 ₴
- В наявності
- Код: 13691
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод для речей Типс 4Ш виконаний із ДСП, товщиною 16 мм. Комод містить чотири висувні ящики для організації зберігання одягу, білизни, текстилю та особистих речей. Така модель стане функціональною окрасою кімнати.
Розміри:
Довжина ― 834 мм.
Глибина ― 343 мм
Висота ― 850 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13691 |
| Тип | Комод |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 34,3 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 83,4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 504 ₴

