
Пенал Меблі Сервіс Типс 2Д1Ш дуб самоа/білий
3 068 ₴
- В наявності
- Код: 13694
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал Тіпс 2Д1Ш виконаний з ДСП, товщиною 16 мм. Пенал містить два відділення з дверцятами та полицею за ними, одну відкриту нішу та один висувний ящик. Така модель забезпечить функціональність, практичність та підійде для невеликої кімнати. Таке містке сховище підійде для будь-якої кімнати.
Розміри:
Ширина ― 502 мм
Глибина ― 343 мм
Висота ― 1950 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Висота | 1950 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Ширина | 502 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13694 |
| Тип | Стелажі |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 068 ₴

