
Шафа розстібна Меблі Сервіс Типс 4Д дуб самоа/білий
4 849 ₴
- В наявності
- Код: 13702
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа розстібна Типс 4Д виконана з ДСП, товщиною 16 мм. Шафа містить два закриті відділення. Верхній відсік представлений штангою для одягу, нижній – закритим відділенням з полицею. Така шафа містка, займає мало місця і зробить кімнату більш затишною та комфортною для зберігання розміщення необхідних речей та предметів.
Розміри:
Ширина - 834 мм. Глибина - 553 мм. Висота - 1950 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13702 |
| Висота | 195 см |
| Глибина | 55,3 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 4 |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 83,4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 849 ₴

