
Комод для речей Меблі Сервіс Фантазія 4Ш венге темний/самоа
4 124 ₴
- В наявності
- Код: 13706
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод для речей Фантазія 4Ш виконаний із ДСП, товщиною 16 мм. Комод містить чотири висувні ящики, які стануть місцем зберігання одягу, білизни, косметичного приладдя та особистих речей. Такий предмет меблів поєднує декоративні та естетичні властивості, а також відмінно впишеться в інтер'єр і виконає свої функціональні завдання.
Розміри:
Довжина ― 900 мм.
Глибина ― 436 мм
Висота ― 830 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13706 |
| Тип | Комод |
| Висота | 83 см |
| Глибина | 43,6 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 124 ₴

