
Комод для речей Меблі Сервіс Фантазія 5Ш венге темний/самоа
3 875 ₴
- В наявності
- Код: 13708
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод для речей Фантазія 5Ш виконаний із ДСП, товщиною 16 мм. Комод містить п'ять висувних ящиків, для зберігання різних дрібниць та предметів невеликого розміру. Такий комод підійде для приміщення з обмеженою площею та стане чудовим доповненням затишної кімнати.
Розміри:
Довжина ― 600 мм.
Глибина ― 467 мм
Висота ― 1013 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13708 |
| Тип | Комод |
| Висота | 101,3 см |
| Глибина | 46,7 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 5 |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 875 ₴

