
Ліжко Меблі Сервіс Фантазія 160 (каркас без ламелей) венге темний
5 702 ₴
- В наявності
- Код: 13710
Ліжко Фантазія 160 (каркас без ламель) виготовлене з ДСП, товщиною 16 мм. Ліжко доставляється у розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Комфортна та довговічна модель, яка забезпечить здоровий сон і підійде для інтер'єру будь-якої спальні.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає основу (ламельний внесок) і матрац. Їх потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина ― 2122 мм
Ширина ― 1724 мм
Висота ― 654 мм
Розмір спального місця: 1600х1990 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13710 |
| Висота | 65,4 см |
| Довжина: | 212,2 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 160 см х 199 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 172,4 см |
- Ціна: 5 702 ₴

