
Тумба ліжка Меблі Сервіс Фантазія (2 шт) Венге темний/самоа
2 681 ₴
- В наявності
- Код: 13715
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба ліжкова Фантазія виконана з ДСП, товщиною 16 мм. Тумба містить дві висувні ящики для розміщення особистих речей. Такий вагомий предмет меблів виконає своє функціональне призначення і стане зручною та красивою частиною інтер'єру.
* Продається тільки комплектом - по 2 шт. br/>Ширина ― 443 мм
Висота ― 464 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13715 |
| Висота | 46,4 см |
| Глибина | 44,3 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Венге темний/самоа |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 681 ₴



