
Стелаж Меблі Сервіс Фантазія 2Д венге темний/самоа
4 048 ₴
- В наявності
- Код: 13717
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж Фантазія 2Д виготовлений із ДСП товщиною 16 мм. Стелаж містить дві відкриті полиці та одне закрите відділення з двома дверцятами та полицею всередині. Модель проста і лаконічна і здатна витримати велику кількість предметів. Такий елемент меблів досить функціональний і привабливий, здатний перетворити кімнату і раціонально використовувати простір, що займає.
Розміри:
Ширина ― 899 мм
Глибина ― 434 мм
Висота ― 2160 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13717 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 2160 мм |
| Глибина | 434 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 899 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 048 ₴

