
Шафа кутова Меблі Сервіс Фантазія венге темний/самоа
6 493 ₴
- В наявності
- Код: 13729
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа кутова Фантазія виконана з ДСП, товщиною 16 мм. Шафа містить одні розстібні двері. Внутрішнє заповнення - штанга для речей та чотири полиці для одягу. Шафа дозволить розмістити речі, надавши їм індивідуальне місце для зберігання. Така конструкція значно заощадить простір, зайнявши вільний кут кімнати.
Розміри:
Ширина - 875 мм. Глибина - 875 мм. Висота - 2160 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Тип | Шафа |
| Колір | Венге темний |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13729 |
| Висота | 216 см |
| Глибина | 87,5 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 1 |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 87,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 493 ₴

