
Комод на 3 ящики Еверест Соната-1 венге + білий
2 815 ₴
- В наявності
- Код: 13732
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод на 3 ящики Еверест Соната-1 виконаний з ламінованого ДСП. Комод містить три висувні ящики, для компактного розміщення необхідних речей. Містка та компактна модель, яка стане зручною системою зберігання та стильним доповненням інтер'єру.
Розміри:
Довжина ― 800 мм.
Глибина ― 380 мм
Висота ― 750 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13732 |
| Тип | Комод |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 3 |
| Матеріал | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 815 ₴

