
Високий комод на 5 ящиків Еверест Соната-2 венге + білий
3 455 ₴
- В наявності
- Код: 13734
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високий комод на 5 ящиків Еверест Соната-2 виконаний з ламінованого ДСП. Комод містить п'ять висувних ящиків для комфортного розміщення одягу та особистих речей. Він місткий, але досить компактний і не створить почуття захаращеності в кімнаті. Такий комод виглядатиме гармонійно в будь-якому приміщенні.
Розміри:
Довжина ― 800 мм.
Глибина ― 380 мм
Висота ― 1010 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13734 |
| Тип | Комод |
| Висота | 101 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 5 |
| Матеріал | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 455 ₴

