
Ліжко двоспальне Еверест Соната-1600 сонома + білий
5 524 ₴
- В наявності
- Код: 13751
Ліжко двоспальне Еверест Соната-1600 виконане з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Ліжко доставляється у розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Зручне та міцне ліжко, яке доповнить інтер'єр та підкреслить стиль інтер'єру.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає матрац. Його потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина ― 2100 мм
Ширина ― 1730 мм
Висота ―800 мм
Розмір спального місця: 1600х2000 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13751 |
| Висота | 80 см |
| Довжина: | 210 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 160 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 173 см |
- Ціна: 5 524 ₴


