
Стіл письмовий Еверест Соната венге + білий
3 361 ₴
- В наявності
- Код: 13775
Стіл письмовий Еверест Соната виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Стіл складається з тумби з трьома висувними ящиками і полиці для клавіатури. Така модель має простору стільницю для комфортної роботи та дозволить розміщувати письмове приладдя та інші предмети для роботи, не відволікаючи від робочого процесу. Такий стіл зручний і довговічний, посприяє продуктивній роботі та гармонійно впишеться в інтер'єр.
Розміри:
Ширина ― 1100 мм
Глибина ― 550 мм
Висота ― 750 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13775 |
| Додаткові характеристики | Шухляди, полиця для клавіатури |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 10% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
- Ціна: 3 361 ₴

