
Односпальне ліжко із ящиками Еверест Соната-800 сонома + білий
4 459 ₴
- В наявності
- Код: 13811
Односпальне ліжко з ящиками Еверест Соната-800 виготовлене з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Ліжко доставляється у розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Зручне ліжко, яке додатково містить комплект із двох ящиків для постільної білизни. Така модель підтримає порядок у кімнаті та заощадить місце для речей.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає матрац. Його потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина ― 1940 мм.
Ширина ― 850 мм
Висота ―800 мм
Розмір спального місця: 800х1900 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13811 |
| Висота | 80 см |
| Довжина: | 194 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 80 см х 190 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 85 см |
- Ціна: 4 459 ₴


