Шафа розстібна Брістоль Нью 4Д виконана з ДСП, товщиною 16 мм. Шафа містить чотири розстібні двері з двома дзеркалами на фасаді. Відділення зліва містить полицю для речей, по центру штанга для одягу та два висувні ящики. Правий відсік представлений чотирма вузькими полицями, які зможуть розмістити як одяг, так і постільні речі та домашній текстиль. Ця шафа поєднує естетично привабливий дизайн і функціональність конструкції.
Розміри:
Ширина - 1827 мм. Глибина - 621 мм. Висота - 2161 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13819 |
| Висота | 216,1 см |
| Глибина | 62,1 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 4 |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 182,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 702 ₴




