
Ліжко Меблі Сервіс Маркос 180 (каркас без ламелей) андерсен/дуб април
6 921 ₴
- В наявності
- Код: 13822
Ліжко Маркос 180 (каркас без ламель) виготовлене з ДСП, товщиною 16 мм. Ліжко доставляється у розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Таке ліжко забезпечить високий рівень комфорту під час сну та наповнить інтер'єр домашнім затишком.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає основу (ламельний внесок) і матрац. Їх потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина ― 2036 мм.
Ширина ― 1864 мм
Висота ― 852 мм
Розмір спального місця: 1800х2000 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13822 |
| Висота | 85,2 см |
| Довжина: | 203,6 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 180 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 186,4 см |
- Ціна: 6 921 ₴


