
Ліжко Меблі Сервіс Кім 160 (каркас без ламелів) сан-ремо/дуб карі білий
9 878 ₴
- В наявності
- Код: 13829
Ліжко Кім 160 (каркас без ламелей) корпус та фасади виготовлені з ДСП завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється у розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Така модель забезпечить комфортний сон і стане окрасою інтер'єру спальної кімнати завдяки своєму стильному дизайну.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає основу (ламельний внесок) і матрац. Їх потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина ― 2088 мм.
Ширина ― 1688 мм
Висота ― 987 мм
Розмір спального місця: 1600х2000 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13829 |
| Висота | 98,7 см |
| Довжина: | 208,8 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 160 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 168,8 см |
- Ціна: 9 878 ₴


