
Шафа для речей Меблі Сервіс Оріон 2Д дуб самоа
2 484 ₴
- В наявності
- Код: 13953
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа 2Д Оріон виконаний з ДСП, товщиною 16 мм. Дводверна шафа зі штангою для одягу та двома полицями для речей. Така модель практична, зручна у щоденному використанні, компактна і здатна уміститися в будь-яку зону кімнати.
Розміри:
Ширина - 553 мм. Глибина - 275 мм. Висота - 1911 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13953 |
| Висота | 191 см |
| Глибина | 27,5 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 55,3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 484 ₴



