Комод виконаний із ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Комод складається із чотирьох висувних ящиків для зручного розміщення необхідних предметів та речей. Така модель здатна організувати зберігання одягу, текстилю, білизни, косметичного приладдя, прикрас та найрізноманітніших аксесуарів. Подібна конструкція заощадить простір і стане багатофункціональним предметом меблів. При додаванні дзеркала комод стане альтернативою туалетному столику.
Розміри:
Довжина ― 704 мм.
Глибина ― 470 мм
Висота ― 916 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13967 |
| Тип | Комод |
| Висота | 91,6 см |
| Глибина | 47 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Предоплата 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 250 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Сонома |
| Ширина | 70,4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 612 ₴



