Письмовий стіл Декан виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. , канцелярське та письмове приладдя. Така модель дозволить максимально ефективно використовувати простір кімнати та створить ідеальне місце для роботи та навчання.
Розміри:
Ширина ― 1100 мм
Глибина ― 600 мм
Висота ― 736 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13981 |
| Додаткові характеристики | Шухляди, відкрита ніша |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Предоплата 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 250 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
| Колір | Сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 811 ₴



