
Шафа розстібна з ящиками Компаніт Шафа-14 вільха
9 522 ₴
- В наявності
- Код: 14032
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа розстібна з ящиками Шафа-14 виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Шафа містить чотири розстібні двері і два зовнішні висувні ящики. Внутрішнє наповнення лівого відсіку – штанга для одягу, правого – чотири полиці для речей. Така модель виконає функцію зберігання великої кількості речей, одягу, предметів домашнього побуту і гармонійно впишеться в інтер'єр кімнати.
Розміри:
Ширина - 1200 мм
Глибина - 464 мм
Висота - 1950 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Вільха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14032 |
| Висота | 195 см |
| Глибина | 46,4 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 4 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 522 ₴


