
Ліжко односпальне Класика - 80 Компаніт вільха
4 731 ₴
- В наявності
- Код: 14061
Ліжко односпальне Класика - 80 виготовлене з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Ліжко доставляється у розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Компактне ліжко зі зручним узголів'ям стане чудовим доповненням кімнати, і з легкістю уміститься в спальню, не заважаючи пересування по кімнаті.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає основу (ламельний внесок) і матрац. Їх потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина ― 2042 мм
Ширина ― 852мм
Висота ― 860 мм
Спальне місце 800*2000 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14061 |
| Висота | 86 см |
| Довжина: | 204,2 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Предоплата 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 250 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 80 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 85,2 см |
- Ціна: 4 731 ₴


