
Ліжко двоспальне Модерн - 140 Компаніт вільха
6 581 ₴
- В наявності
- Код: 14093
Ліжко двоспальне Модерн - 140 виготовлене з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Ліжко доставляється у розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Міцне та довговічне ліжко, яке буде виграшно виглядати в інтер'єрі будь-якої кімнати. Вона забезпечить здоровий та комфортний сон та відпочинок, і не займе багато місця у просторі приміщення.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ включає основу (ламельний внесок) і матрац. Їх потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина ― 2132 мм
Ширина ― 1452 мм
Висота ― 800 мм
Спальне місце 1400*2000 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14093 |
| Висота | 80 см |
| Довжина: | 213,2 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Предоплата 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 250 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 140 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 145,2 см |
- Ціна: 6 581 ₴


