Комод Тумба-3 МГ-1 виготовлена з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Комод складається з двох закритих відділень, з полицею в кожному, і чотирьох висувних ящиків. Така модель стане місцем зберігання великої кількості речей та предметів домашнього побуту, заощадить простір кімнати та впишеться в кімнату будь-якого розміру.
Розміри:
Довжина ― 1100 мм.
Ширина ― 400 мм
Висота ― 900 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14192 |
| Тип | Комод |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 40 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Предоплата 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 250 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Вільха |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 388 ₴



