Шафа з полицями МГ-1 виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Шафа містить одні розстібні двері. Внутрішнє наповнення - штанга для одягу та полиці для речей вгорі та внизу. Праворуч від закритого відділення розташовані чотири відкриті полиці, які розмістять предмети інтер'єрів, книг, сувенірів, необхідних речей та інших дрібниць у легкій доступності. Міцна і гарна шафа, яка виконає восновную функцію - зберігання речей і додасть завершеності інтер'єру кімнати.
Розміри:
Ширина - 800 мм
Глибина - 516 мм
Висота - 2030 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14214 |
| Висота | 203 см |
| Глибина | 51,6 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Предоплата 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 250 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 1 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 6 769 ₴



