Тумба Навісна-2 МГ-2 виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Така тумба містить одне закрите відділення з полицями всередині та дві відкриті полиці, які добре підходять для зберігання книг, канцелярії, домашнього начиння, гарних дрібниць та особистих речей. Подібна модель стане прикрасою кімнати та чудовим початком для вибору інших предметів меблювання обраного приміщення.
Розміри:
Довжина ― 600 мм
Ширина ― 320 мм
Висота ― 800 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Бук |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14262 |
| Висота | 80 см |
| Глибина | 32 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Полиця для речей |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



