
Пенал закритий Еверест Соната венге + аппалачі
2 651 ₴
- В наявності
- Код: 14329
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал закритий Еверест Соната виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Пенал містить одне закрите відділення із чотирма полицями, які можна використовувати для зберігання великої кількості речей. Така компактна конструкція ідеально впишеться в інтер'єр кімнати.
Розміри:
Ширина ― 400 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 2050 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Колір | Венге |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14329 |
| Тип | Стелажі |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 651 ₴



