Шафа розстібна 3-х дверна Еверест Ліберті виконана з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, накладки - МДФ. Внутрішнє наповнення - штанга для одягу з полицею для головних уборів і секція з чотирма полицями. Така конструкція вирішить проблему організації простору кімнати та системи зберігання речей та аксесуарів. Шафа стане чудовим рішенням для будь-якого приміщення.
Розміри:
Ширина - 1420 мм. Глибина - 500 мм. Висота - 2070 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14383 |
| Висота | 207 см |
| Глибина | 50 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 3 |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 142 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 669 ₴



