
Шафа книжкова Компаніт КШ-5 Горіх екко (60х37х195 см)
3 920,70 ₴
- В наявності
- Код: hub_zaumlh
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка по м. Київ 200 грн до під'їзду в розібраному вигляді. Занесення ліфт 80 грн. Складання 15%.
Габарити шафи:
Ширина - 60 см
Глибина - 37 см
Виготовлено з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Товщина 16 мм. Цей якісний та економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_zaumlh |
| Тип | Консоли |
| Висота | 1950 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Додаткові характеристики | Висота: 1950 мм. Глибина: 370 мм. |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір каркаса | Горіх |
| Колір полиць | Горіх |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 920,70 ₴


