
Ліжко односпальне Еверест Асторія-2 85х193х74 см Венге темний Дуб молочний
3 582,60 ₴
- В наявності
- Код: 12423
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко меблевої фабрики "Еверест" (Україна).
Виготовляється з ламінованого ДСП (фірми Swisspan), цей якісний та економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
Основа під матрац ліжка – щит ДСП. Спальне місце 80*190 см. Відправляємо Новою поштою по всій Україні.
Оплата при отриманні (накладений платіж).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12423 |
| Вага | 96 кг г |
| Висота | 74 см |
| Довжина: | 193 см |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Материал обивки | Немає |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 80 см х 190 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Колір | Венге комбі |
| Ширина | 85 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 582,60 ₴

