
Ліжко Компаніт Стиль 140х200 Німфея альба
6 526,30 ₴
- В наявності
- Код: 9012
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрас необхідний розміром 1400х2000 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою та схемою для складання, всі технічні отвори просвердлені.
Виріб повністю підготовлений до складання, в упаковці Ви знайдете детальну інструкцію для складання, завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливих труднощів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Німфея Альба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9012 |
| Вага | 84 кг г |
| Висота | 76 см |
| Довжина: | 213.5 см |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 140 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 144.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 526,30 ₴


